.

Sarphan Finans Park’a yabancı ilgisi

Sarp Group’un TOKİ iştirakleri Emlak Konut GYO ve Emlak Pazarlama İnşaat (EPP) işbirliğiyle inşa ettiği Sarphan Finans Park’ta satışların yüzde 75’i tamamlandı. Projede yabancılara gayrimenkul satışına izin veren Mütekabiliyet Yasası’ndan sonra yabancılardan yoğun bir ilgi olduğu açıklandı.

Stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerin yer aldığı projede toplam 340 konut yer alıyor. Projede stüdyo dairelerin büyüklüğü 40 metrekare, 1+1 daireler 62-65 metrekare, 2+1 daireler 98-140 metrekare, 3+1 dairelerse 118-173 metrekare arasında değişiyor. İçerisinde toplam 123 ofisin de bulunduğu projede iş ve ekonomi dünyasının tam kalbinde bulunuyor.

54 katlı mimarlık harikası Sarphan Finans Park Residence’ta her türlü rezidans hizmeti, Türkiye ve dünyanın önde gelen markalarının yer alacağı alışveriş merkezi, şık sosyal mekanlar, yeşil peyzaj, kapalı ve açık havuz, spor kompleksi, fitness salonu, çocuk kulübü, çocuk oyun alanları, 10 katlı otopark, bodrum katlarında her daire için depo alanı, merkezi ısıtma ve soğutma, gelişmiş ses ve ısı yalıtımı, yangın yönetmeliğine uygun sprinkler yangın söndürme sistemi, daireden daireye ve daireler ile mağazalar arasında kapalı devre iletişim gibi hayatı kolaylaştıran birçok özel imkan bulunuyor. Toplam 13 kattan oluşan Sarphan Finans Park Ofis’te 4 kat otopark, resepsiyon, lobi, teraslar ve kat bahçeleri, bulunuyor.

Proje, 2011 Avrupa Gayrimenkul Ödülleri Karma Kullanım Kategorisi’nde “Beş Yıldızlı Avrupa’nın En Prestijli Projesi” ödülünün de sahibi oldu.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Emlak Konut kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar