.

Sanatın içinde çalışacaklar

Bay İnşaat’ın 42 Maslak projesindeki ofisler iş hayatına yeni bir boyut kazandırdı. Multi Ofis adı verilen konsept ve Extended Stay isimli finansman modeliyle yatırımcılara yüksek kâr getirisi sağlıyor.

Tam donanımlı Multi Office’lerde kısa ve orta vadeli konaklamalarda hem ofis servisi hem de rezidans hizmeti veriyor. Ofislerin proje içinde kendine ait VIP Lobi girişi, sekreterya servisi, full concierge otomasyonu, akıllı ofis teknolojisi, toplantı odaları, fitness salonu da bulunuyor. 42 Maslak Projesi içerisindeki 59 bin metrekarelik ofis alanında 76 ila 188 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip ofis bulunuyor. Yatırımcılar ve dönemsel ofis ihtiyacı olanlar için ideal çözümler sunuyor. A++ standardındaki ofislerde otopark, vale parking ve bellboy gibi özel hizmetler de bulunuyor. Ofislerde sunulan ‘Extended Stay’ modeliyle haftalık ya da aylık periyotlarda ofis kiralanabiliyor. İstanbul’da dönemsel olarak bulunan iş adamlarını mecburi otel konaklamalarından, otel toplantı salonlarından ve sistemsiz çalışma düzeninden kurtarmayı hedefleyen proje, iş adamları ve yatırımcılar tarafından tercih ediliyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Haberler kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »