.

Samsun Bulvar AVM, Türkiye’nin ünlü şairlerini ağırlayacak!

Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilecek Geleneksel Şiir Günleri, ünlü şairleri Samsunlularla buluşturacak

Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilecek Geleneksel Şiir Günleri, ünlü şairleri Samsunlularla buluşturacak.

Bulvar AVM’nin katkılarıyla 12-13 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek 3. Geleneksel Şiir Günleri’ne bu yıl Samsunlu ünlü şair ve söz yazarı Cemal Safi, Mehmet Nuri Parmaksız, Nurullah Genç, Bahattin Karakoç, İlter Yeşilay, Abdullah Satoğlu, Gülaye Rizayeva, Beste Sakallı, Ali Akbaş, Emine Sevinç Öksüzoğlu, Yahya Akengin ve Semih Sergen katılacak.

Ünlü şairler 12 Ekim Cuma günü saat 15:00’te OMÜ Fen Edebiyat Fakültesi’nde öğrencilerle,

13 Ekim Cumartesi günü de saat 14:00’de Bulvar AVM’deki imza etkinliğinde halkla buluşacak. Şairler aynı günün akşamı saat 19:00’da Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenecek şiir gecesinde Samsunlulara unutulmaz bir gece yaşatacak.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Haberler kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »