.

Saloon Residence’ta metrekare birim fiyatları 3 bin liradan başlıyor

 Saloon Residence’ta metrekare birim fiyatları 3 bin liradan ile 3 bin 200 liraya kadar yükseliyor.Saloon Residence

Gen Yapı tarafından ümraniyeDudullu‘da hayata geçirilen Saloon Residence‘ta binaların birbirinin önünü kapatmaması ve yay gibi dizilmesi sayesinde birinci kattaki daireler bile manzarayı görebiliyor. Projede 130 dairenin tamamı, iki simetrik blok halinde 130 derecelik bir açıyla İmar edilerek, her dairenin aydınlık, ferah ve sıcak olması sağlanıyor.

Saloon Residence projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlar yer alıyor. Projede yer alan 1+1 konutlar, brüt 81 metrekare; 2+1 konutlar, brüt 112 metrekare; 3+1 konutlar, brüt 156 metrekare alana sahip.

Saloon Residence’ta;

1+1 daireler 244 bin TL’den,

2+1 daireler 318 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Projedeki her dairenin kendine özel Kat Bahçesi bulunuyor. Buna ek olarak projede 6 adet teras bahçesi var. Saloon Residence’taki Stüdyo Daireler tek kişilik ailelerin ihtiyaçlarına uygun, hem size hem de eşyalarınıza nefes aldıracak şekilde tasarlanıyor.

Saloon Residence’ta, yeşilin ve sosyal tesislerin tadına varırken aynı zamanda sakinliğide yaşayacaksınız. sosyal tesis imkanlarının geniş tutulduğu projede, açık havuza 450 metrekare yer ayrılırken, tenis ile basketbol sahası ise ayrı olarak yer alıyor.

Bölge olarak 2. derece Deprem bölgesinde olmasına rağmen, hesaplarda 1.derece Deprem bölgesi şiddetine dayanıklı olarak tasarımı yapılan Saloon Residence, son Deprem yönetmeliğine göre inşa ediliyor. Bayındırlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun olarak yapılan projenin yapımının tüm birleşim ve detaylarında C 35 beton kullanılırken, kalıp sistemi ise konvansiyonel olarak yapılıyor.

İletişim :  216 540 23 68 69


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar