.

Saloon Residence 246 bin liradan başlayan fiyatlarla!

Gen Yapı tarafından Ümraniye Çekmeköy’de inşa edilen Saloon Residence toplam 2 blok’ta yer alan 130 konuttan oluşuyor.1+1 , 2+1 ve 3+1 tipinde konutlardan oluşan Saloon Residence 246 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Gen Yapı tarafından ümraniye Çekmeköy’de inşa edilen Saloon Residence toplam 2 blok’ta yer alan 130 konuttan oluşuyor.1+1 , 2+1 ve 3+1 tipinde konutlardan oluşan Saloon Residence 246 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Saloon Residence’ın merkezinde insan var. Etrafındaki olanaklar her türlü rahatlık ve konfor için geniş tutulmuş. Açık havuza 450 m2 yer ayrılmış, basketbol sahası ve Tenis Kortu ayrı tutulmuş.Saloon Residence’ta sosyal alanlar iç içe inşa edilmemiş, böylece insanın yalnız kalma ihtiyacı da göz ardı edilmemiş.

Kendinizi dinleyin, huzurla dinlenir.

Saloon Residence’ın yeşil alanında ve sosyal tesislerinde yalnızca sizin keyif ve huzurunuza yer var.

Saloon Residence inşa edildiği alanda sizi kucaklayan havuz, peyzaj ve dinlenme alanları vardır. Saloon Residence inşa edildiği arazinin en yüksek noktasına konumlandırılmıştır. Binaların birbirini örtmemesi ve yay gibi dizilmesi sayesinde manzaranın tamamını izleme olanağı sunar. Saloon Residence’ta tüm daireler ön tarafa bakmaktadır.

Sosyal tesislerin bahçe katında bulunması sayesinde 1. kattaki dairelerin bile manzarası kapanmaz. Saloon Residence’ta koridorlardan ilerleyip evinize çıktığızda evinizi boylu boyunca saran kat bahçenizden açık havuzu 180° derece bakış açısıyla görebilir, tüm manzarayı seyrederek çayınızı yudumlayabilirsiniz.

Saloon Residence İletişim :

Web : www.saloonresidence.com

Tel : (0216) 540 23 68 69

E-posta : info@saloonresidence.com


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »