.

Saklı Vadi Çınardere’de 145 Bin Liraya 1+1

İstanbul’un Kartal ve Pendik ilçe sınırları içerisinde olan Çınardere’de inşa edilen Saklı Vadi projesinde 1 oda 1 salondan 3 oda 1 salona farklı seçenekler yer alıyor.Saklı Vadi

Data Yatırım tarafından inşa edilen Saklı Vadi ÇınardereKonut projesi, 7 bin metrekarelik alan üzerinde inşa ediliyor. Çınardere’de 4 blok halinde yükselen projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçenekleri yer alıyor.

Saklı Vadi Çınardere’de 126 Daire Bulunuyor

Toplam 126 dairenin yer aldığı Saklı Vadi Çınardere Konut projesinde 1 oda 1 salon daireler 75 metrekare, 2 oda 1 salon daireler 110 metrekare, 3 oda 1 salon daireler ise 135 metrekare alana sahip olyacak şekilde tasarlandı.

3+1’ler 285 Bin Liradan Başlıyor

1 oda 1 salon dairelerin 145 bin liradan satışa sunulduğu Saklı Vadi Çınardere konut projesindeki 2 oda 1 salon daireler 235 bin lira, 3 oda 1 salon daireler ise 285 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

E-5’e 1.200 Metre Uzaklıkta

Saklı Vadi Çınarderekonut projesi, E-5 Karayolu’na 1200 metre, Sabiha Gökçen Havaalanı’na ise 4 kilometre mesafede yükseliyor. Projede teslimlerin Mart ayında yapılacağı ifade ediliyor.

Spor Tesisi İle Zinde Yaşam

ümraniye Atakent Mahallesi Reşitpaşa Caddesi üzerinde hayata geçirilen Saklı Vadi Çınardere konut projesinde kapalı otopark, güvenlik, sauna, fitness salonları, çocuk bahçesi, açık spor alanı, basketbol sahası, tenis kortu, Süs Havuzları, spor tesisi, kültür merkezi, sosyal dinlenme ve eğlence tesisleri bulunuyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar