.

Sakarya’da Kentsel Dönüşüm Başladı

Sakarya Ender’de iskan yasağı bulunan ve kamu hizmetlerinden yararlanması engellenmiş 10 orta hasarlı bina kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında yıkıldı.

Sakarya Valiliği’nin, iskan yasağı getirdiği ve kamu hizmetlerinden yararlanmasın engellediği orta hasarlı ve ruhsatsız 34 binadan 10’u kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında beleidye ekipleri tarafından yıkıldı.

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, yıkımı bekleyen 24 bina ile ilgi çalışmaların tüm hızıyla devam ettiği belirterek, “Yıkımlarla ilgili uzun süredir çalışıyoruz. Mülk sahipleriyle anlaşarak bir kısmını yıktık. Valilik ve Büyükşehir Belediyesi’nden gelen tebligatlar üzerine çalışmalarımıza hız verdik. En kısa sürede 24 binanın yıkım çalışmalarını gerçekleştireceğiz.” dedi.

Star


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Mortgage kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »