.

Safi Espadon’da 2+1 daireler 159 bin TL

Safi Espadon’da 2+1 daireler 159 bin TL’den başlayan fiyatlarsa satışa sunuluyor.Espadon

Safi Gayrimenkul’ün İstanbul Kartal’da hayata geçirdiği Safi Espadon projesi 23 bin 500 metrekarelik İnşaat alanı üzerinde konumlandırılıyor.Safi Espadon‘da 1+1, 1,5+1 ve 2+1 Konut seçenekleri bulunuyor.11 mağaza ve 136 konuttan oluşun Safi Espadon 20 katlı tek bloktan meydana gelen Dome Mimarlık tarafından tasarlandı.

Espadon Projesi ismini kılıç balığından alıyor. Projede dairelerin alanları 59 ile 160 metrekare arasında değişiyor.Projenin İnşaat alanı 31 bin metrekare olan Safi Espadon Residence, 3 bodrum kat + zemin + 19 katlı.3 bloklu bir proje olan Safi Espadon tamamlandığında 101 metre yüksekliğinde olacak.

Safi Espadon’da;

Stüdyo Daireler  261 bin liradan

2+1 daireler 159 bin TL’den başlayan fiyatlarsa satışa sunuluyor

Safi Espadon’un tüm cephelerinden Marmara Denizi veya adaları izleyebiliyorsunuz. Fitness centerdan kuru temizlemeye, kapalı havuzdan çarşıya kadar bir çok sosyal hizmet ve donatının sunulduğu Safi Espadon’da görkemli, konforlu, pratik ve rahat bir yaşam vaat ediliyor.

Kadıköy-Kartal Metro hattının hemen önünde konumlanan “Safi Espadon Residence” Ulaşım bakımından hem Konut hem de Ofis kullanımı için oldukça cazip bir lokasyona sahip. Proje aynı zamanda dünyanın en büyük Adliye Sarayı olan Kartal Adliye Sarayı‘nın yakınında yer alıyor.

Safi Espadon’un konut teslimleri 2014 yılının Mayıs ayında başlayacak

İletişim:  216 377 47 50


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »