.

Rus ruristlerin erken rezervasyonlara ilgisi büyüyor

İnterfax’a konuşan Pegas Tur Genel Müdürü Anna Podgornaja, Rus turistlerin erken rezervasyona olan ilgisinin giderek arttığını söyledi. Rus ruristler

Yılbaşından sonra satışlarda gözle görülür bir artış olduğunu belirten Podgornaja, özellikle erken rezervasyonlara daha yoğun ilginin olduğunu, iklim koşullarından kaynaklı en çok rezervasyonun da Güneydoğu Asya Ülkeleri olduğunu söyledi.

Podgornaja, ” Bu yılın erken rezervasyon satışları geçen yılın aynı dönemine göre daha yüksek. Örneğin yeni pazarımız olan Bulgaristan’ın erken rezervasyon kotasını doldurduk. Yaklaşık yüzde 50 indirimle sattığımız Mısır rezervasyonları Ocak sonuna kadar sürecek. Şubat ayının sonuna kadar Antalya için özel teklifler sunmaya devam edeceğiz. Bodrum, Dalaman ve İzmir için yaptığımız erken rezervasyonkampanyalırı ise 31 Masyı’a kadar sürecek.” dedi.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Turizm kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar