.

Rota Blocks’ta 269 bin liradan başlayan fiyatlarla

BTG İnşaat tarafından inşa edilen Rota Blocks projesinde fiyatlar 269 bin liradan başlıyor.Rota Blocks

BTG İnşaat’ın 11. projesi olan Rota Blocks projesi Bursa Atabulvarı Altınşehir mevkiinde yükseliyor. 4 bin 519 metrekarelik arsa üzerine kurulan Rota Blocks projesi 2 blokta 68 daireden meydana geliyor. Projede 48 adet 3+1 normal daire, 8 adet 3+1 bahçe katı, 8 adet 3+1 teraslı çatı dubleksi, 4 adet 3+1 balkonlu çatı dubleksi mevcut durumda. Bursa Rota Blocks’ta teslimler 2014 yılının Ekim ayında gerçekleşecek.

Rota Blocks projesinde 3+1 normal dairelerin fiyatları 269 bin liradan başlıyor, 3+1 teraslı dairelerin fiyatları 319 bin lira ile 329 bin lira arasında değişiyor. Projeden ev sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor.

Son deprem yönetmeliğine uygun olarak hayata geçirilen Rota Blocks projesinde görüntülü ve renkli intercom sistemi, kapalı otopark, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, açık yüzme havuzu, basketbol sahası, fitness salonu, kamelya bulunuyor. Projede daireler akıllı ev sistemleriyle donatılmış durumda.

İletişim:  444 9 284


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar