.

Rönesans Konut ilk projesini Kartal’da hayata geçiriyor

Rönesans Konut İstanbul’daki ilk projesini şehrin yeni gelişen bölgelerinden Kartal’da hayata geçiriyor. Kartal – Yakacık’ta geliştirilen proje birbiriyle bütünleşik 3 blokta toplam 276 konuttan oluşuyor. Rönesans KonutTürkiye’nin en büyük Müteahhitlik guruplarından Rönesans, alışveriş merkezleri, ofisler ve karma yapılar ile ticari Gayrimenkul sektöründeki tecrübesini Konut sektörüne taşıyor. Rönesans Holding bünyesinde faaliyet gösteren Rönesans Konut, İstanbul’daki ilk projesini Anadolu yakasında şehrin yeni gelişen bölgelerinden Kartal’da inşa edecek.

276 konuttan oluşuyor

Yakacık bölgesinde geliştirilen ve birbiriyle bütünleşik 3 bloktan oluşan Rönesans Kartal projesinde Daire tipleri 1+1’den 3+1’e kadar 68 ile 186 m2 arasında değişiyor.

Zengin sosyal imkânları

Kapanmaz Adalar manzarasının yanı sıra hem doğa hem de peyzaj yapısı ile sakinlerine her mevsim yaz tadında bir yaşam vaad eden proje, zengin sosyal imkanları ile de sakinlerine rahat bir hayat sunmayı hedefliyor. İnşaatı devam eden Rönesans Konut Kartal Projesi için ön talep toplama süreci de başladı.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar