.

Rixos, Global Hotels Alliance’a Üye Oluyor

Rixos Hotels, 2013 yılının ikinci yarısında Global Hotels Alliance’ın 19. üye markası olacağını açıkladı.Rixos

Otel zinciri Rixos, 2013 yılının ikinci yarısında 320 lüks otelin üye  oldupu Global Hotels Alliance’ın 19’uncu üye markası olacak.
60 ülkede, 320 lüks otel markasının oluşturduğu sadakat programıyla uluslararası markaları buluşturan GHA, Berlin’deki ITB Turizm Fuarı sırasında gerçekleştirilen organizasyonda, Rixos Hotels’i ‘future member’ markası olarak lanse etti.
‘İttifaklar çok önemli’
Rixos Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince, Global Hotel Alliance’ın sadakat programına katılımdan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, şöyle konuştu: “GHA sayesinde dünyanın dört bir yanından 3 milyondan fazla misafire ulaşacağız. Günümüzde, turizm sektöründe ittifakların rolü çok önemli ve gün geçtikçe daha da artıyor. Rixos Hotels, bu anlamda  stratejik seçeneklerini yeniden gözden geçirdi. Misafirlerimizin; beklentilerini, hak ettikleri hizmetleri ve kişiye özel ayrıcalıklarını bu sayede çok daha profesyonel bir şekilde karşılamaya devam edeceğiz” dedi.

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Turizm kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar