.

Rings İstanbul’da tüm 2+1’ler tükendi!

Rings İstanbul’un ‘Evinizi Şimdi Alın, Ödemeye Taşındıktan Sonra Başlayın’ sloganıyla başlattığı kampanya sonrasında Siesta etabındaki 2+1’ler tükendi…

Selin Yapı tarafından inşa edilen, müstakil yaşam konforu sunan daireleri ile Anadolu yakasının en iddialı projesi Rings İstanbul ’un ‘Evinizi Şimdi Alın, Ödemeye Taşındıktan Sonra Başlayın’ sloganıyla başlattığı ödeme kampanyası büyük ilgi görüyor. Kampanya sonrasında Siesta etabında yer alan 2+1’ler tükendi. Projenin ilk etabı Mayıs 2013’te teslim edilecek.

Büyük metrekareli dairelerde fırsatlar devam ediyor

Rings İstanbul Satış ve Pazarlama Müdürü Ahmet Gülşen ödeme kampanyasıyla aynı dönemde başlayan reklam kampanyasının da büyük ilgi gördüğünü kaydederek ‘Siesta etabındaki 2+1 dairelerimiz tükendi. Ancak projemizde ev sahibi olmak isteyenler için daha büyük metrekareli dairelerimizde fırsatlar devam ediyor. Zaten son dönemlerde büyük metrekareli dairelerimizde büyük ilgi görüyor ve 3+1’lerimizde oldukça azaldı’ diye konuştu.

Evinizi şimdi alın, ödemeye taşındıktan sonra başlayın

Kampanya kapsamında Rings İstanbul ’dan ev sahibi olanlar evlerini şimdi alıp, kredi taksit ödemelerine taşındıktan sonra başlamanın avantajını yaşıyor.

Anadolu yakasının son iki ormanından biri olan Aydos eteklerine inşa edilen Rings İstanbul’da 1+1’den 5+2 dublekse kadar farklı tip ve metrekarelerde daireler mevcut. 238.000 m2’lik alana sahip projede toplamda bin beş yüz konut, Rings Alışveriş Merkezi, 40.000 metrekarelik kapsamlı sosyal tesisleri bünyesinde barındıran Rings Club’ın yanı sıra Bilfen Anaokulu ve İlköğretim Okulu da yer alıyor. Projenin ilk etabının teslimi ise Mayıs 2013’de.

444 86 00

www.ringsistanbul.com


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »