.

Rings İstanbul’da İlk Etap Teslimleri Mayıs Ayında Yapılacak

Selin Yapı tarafından Sancaktepe’de hayata geçirilen Rings İstanbul projesindeki konutlar 100 ay 0 faiz avantajı ile satışta.Rings İstanbul

Selin Yapı tarafından Sancaktepe‘de inşa edilmekte olan Rings İstanbul projesinde her şey ev sahiplerinin rahatı için düşünülmüş.  Her daireye iki depo alanın tahsis edildiği projede dairelerin tavan yükseklikleri ise ferah bir ortam oluşturuyor
Üstelik Rings İstanbul’da ev sahibi olmak isteyenlere yüz ay vade, sıfır faiz imkânı sunuluyor.
Müstakil yaşam konforu sunan daireleri ile Anadolu yakasının en iddialı projesi Rings İstanbul, projede sunduğu detaylarla da ilgi çekiyor.
1+1’den 5+2 dublekse kadar her zevke hitap eden farklı tip ve metrekarelerin mevcut olduğu proje, her daireye katta ve kapalı otoparkta olmak üzere sağlanan iki adet depo sayesinde korumak ya da  saklamak istenen her şey için ev sahiplerine pratik bir çözüm sunuyor. Bu sayede özellikle fazla eşyalar rahatlıkla saklanabilirken, yaşam alanlarının da daha geniş ve özgür olmasına olanak sağlanıyor. Dairelerin 2.78 metrelik tavan yüksekliği ise evlerin içinde daha ferah bir ortam sunuyor.
Ayrıca IP TV, IP telefon altyapısı ile fiber optik kablo döşenerek son teknolojilerle donatılan tüm dairelerde mutfak ve banyolar hazır teslim ediliyor.  Ayrıca mutfaklarda ocak, davlumbaz ve fırından oluşan ankastre set hediye ediliyor.
100 ay vade 0 faiz
Rings İstanbul’da ev sahibi olmak isteyenler için fırsatlar da devam ediyor. Rings İstanbul’da ev sahibi olmak isteyenlere yüz ay vade, sıfır faiz imkânı sunuluyor. Daire bedelinin yüzde 35’inin peşin ödendiği kampanya özelinde kredi kullanımı da anlaşmalı bankalar aracılığıyla yapılıyor.
Toplamda bin beş yüz konuttan oluşan projede Rings Alışveriş Merkezi, Rings Club ve sosyal tesisler ile Bilfen Anaokulu ve İlköğretim Okulu da yer alıyor. Projenin ilk etap teslimi ise Mayıs 2013’te başlayacak.
İletişim : 444 86 00

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar