.

Rings İstanbul’da 100 Aya Kadar 0 Faiz

Selin Yapı’nın Sancaktepe’de konumlandırdığı Rings İstanbul projesinde 100 aya kadar 0 faizle konut sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Selin Yapı tarafından Sancaktepe’de hayata geçirilen Rings İstanbul projesinde teslim öncesinde cazip ödeme seçenekleri sunan yeni bir kampanya başladı..
 Rings İstanbul
Bu kapsamda, Rings İstanbul’dan ev sahibi olmak isteyenlere 100 ay vadeye sıfır faiz imkânı sunuluyor. Daire bedelinin yüzde 35’inin peşin ödendiği kampanya özelinde, kredi kullanımı da anlaşmalı bankalar aracılığıyla yapılıyor. Dairelerin yüzde 75’inin satıldığı projenin ilk etabında teslimler ise Mayıs 2013’te başlıyor.
Rings İstanbul’da;
1+1 daireler 240 bin TL
2+1 daireler 440 bin TL
3+1 daireler 508 bin TL
4+1 daireler 621 bin TL
3 ETAPTAN OLUŞUYOR 
Anadolu yakasında Aydos Ormanı’na yakın bir konumda inşa edilen Rings İstanbul Siesta, Vista ve Rings Suites isimli üç bölümden oluşuyor. Projede 1+1’den 5+2 dublekse kadar her zevke hitap eden farklı tip ve metrekarelerde daireler mevcut. 238 bin metrekarelik alana sahip projede toplamda bin 500 konut, Rings Alışveriş Merkezi, Rings Club ve sosyal tesisler, Bilfen Anaokulu ve İlköğretim Okulu da yer alıyor.
İlrtişim :  444 86 00

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar