.

Republika Academic Aparts: Üniversitelilere Özel Yaşam Alanı

BLG Capital tarafından hayata geçirilen Ortaköy’deki Republika Academic Aparts, üniversite öğrencileri ve akademisyenlere ayrıcalıklı bir yaşam alanı sunuyor. Republika Academic

Gayrimenkul girişim sermaye fonu BLG Capital’in Türkiye’deki ilk yatırımı olan Republika Academic Aparts yeni bir konseptle tanışmamızı sağlıyor.

Türkiye’nin ilk yeni nesil üniversiteli yaşam alanı projesi olan ve BLG Capital tarafından hayata geçirilen Rebuplika Academic Aparts, üniversite öğrencilerine, akademisyenlere ve iş hayatına yeni atılan gençlere kısa ve uzun dönem konaklama çözümleri sunuyor.

İki bölgede yapılıyor
Ortaköy ve Büyükçekmece’de konumlanan, Republika Academic Aparts, elektrik, su, ısınma, soğutma, mobilya, yüksek hızda internet, bakım onarım ve temizlik hizmetleri gibi gizli masrafların konuklara yansıtılmadığı, deprem ve yapı güvenliğinin gözetildiği şekilde projelendirilmiştir. Republika Academic Aparts’ta, kafeterya, fitness center, çamaşırhane, kuaför, market, revir, play station odası vs. bulunuyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar