.

Real İstanbul Exclusive Rezidans’ta 750 bin TL

15 katlı 5 bloktan meydana gelen Real İstanbul projesinin Exclusive adı verilen rezidans bloğunda satışlar devam ediyor. Real İstanbul Exclusive Rezidans, Haziran ayında teslim edilecek.Real İstanbul Exclusive

Merter’de 41 bin metrekarelik alana kurulan Real İstanbul projesinin Exclusive adı verilen rezidans bloğunda satışlar sürüyor. Türköz İnşaat, İttifak İnşaat, Oliv Yapı tarafından inşa edilen Real İstanbul projesi 15 katlı 5 bloktan oluşuyor. Real İstanbul Exclusive projesi 20 katlı rezidans bloğundan meydana geliyor. 97 konutluk Real İstanbul Exclusive’de teslimler önümüzdeki Haziran’da yapılacak.

Her katta 5 dairenin bulunduğu Real İstanbul Exclusive projesinde 2+1 ve 3+1 konutlar yer alıyor. Projede alanları 110-117-128 metrekare olan 2 oda 1 salon daireler 750 bin liradan, 166 metrekarelik 3 oda 1 salon daireler 1 milyon 200 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. Projeden ev sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyorlar.

Yüzde 81’i yeşil alana ayrılan Real İstanbul projesinde çocuk oyun alanları, parklar, sağlıklı yaşam kulübü, süs havuzları yer alıyor.

İletişim:  212 416 90 40


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar