.

Real İstanbul 670 bin liradan başlıyor

Türköz İnşaat, İttifak İnşaat ve Oliv Yapı ortaklığı ile Merter’de inşa edilen Real İstanbul projesi 670 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.Ayrıca projede peşin alımlarda yüzde 10 indirim uygulanıyor.Real İstanbul

İstanbul’un seçkin semtlerinden biri olan Merter’de konumlanan ve kaba inşaatı tamamlanmış durumda olan Real İstanbul’da peşin alımlarda yüzde 10 oranında indirim uygulanıyor

Real İstanbul projesinin Exclusive bloğunda Konut satışları başladı. 20 kattan oluşan Real Exclusive bloğunda 100 adet Konut yer alıyor. Projedeki konutlar 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlandı. Real İstanbul projesinde ilk  teslimler önümüzdeki Nisan ayında yapılacak.

Türköz İnşaat, İttifak İnşaat ve Oliv Yapı ortaklığı ile Merter‘de inşa edilen Real İstanbul  projesinde 2+1 daireler 110 ila 128 metrekare, 3+1 daireler 166 metrekare olarak tasarlandı.

5 blok ve bir Rezidans bloğundan oluşan Real İstanbul projesi 41 bin metrekarelik Arsa üzerinde yükseliyor. 417 konutluk projedeki 5 blok 15 katlı olarak tasarlandı. Real İstanbul projesinin yüzde 81’i yeşil alanlara ayrıldı. Projede güvenlik hizmetleri, sağlıklı yaşam kulübü, çocuk oyun alanları, şelaleler, süs havuzları, çocuk oyun parkı mevcut durumda.

Real İstanbul projesinde 2+1 dairelerin fiyatları 670 bin TL ile 902 bin 500 TL, 3+1 dairelerin fiyatları 1 milyon 117 bin TL ile 1 milyon 237 bin TL arasında değişiyor.

Projede peşin alımlarda yüzde 10 oranında indirim uygulanıyor. Yüzde 50 peşinat ödendiğinde yüzde 5 oranında indirim uygulanıyor. Firma bünyesinde 24 ay sıfır faizle vade yapılıyor.

İletişim :  212 416 90 40

 


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar