.

Quasar İstanbul’a Dubai’den Büyük Ödül

Dünyanın en büyük emlak fuarları arasında yer alan Cityscape Global Fuarı bu yıl Quasar İstanbul projesine ‘En İyi Ticari ve Karma Kullanımlı Proje’ dalında Gelecekteki Projeler kategorisinde ödül getirdi.Quasar İstanbul

Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nden 10 ödülle dönerek rekor kıran Quasar İstanbul, 8-10 Ekim tarihlerinde Dubai’de gerçekleştirilen Cityscape Global 2103 Fuarı’ndan  ‘En İyi Ticari ve Karma Kullanımlı Proje’ dalında  Gelecekteki Projeler kategorisinde büyük ödüle layık görüldü.

Dubai’den gelen bu önemli ödülle başarılarının dünya çapında takdir gördüğünü ifade eden Viatrans A.Ş-Meydanbey Ortak Girişimi İcra Kurulu Başkanı Haydar Özkan, “Avrupa ve Asya’nın en iyi sanat, kültür ve lüks yaşam merkezi olacak Quasar İstanbul, Dubai Cityspace Fuarı’nda hem Birleşik Arap Emirlikleri hem de Körfez ülkelerinden büyük ilgi gördü” dedi. Özkan, “İsviçre sermayeli, Türk bayraklı Quasar İstanbul, sahip olduğu özgün vizyon ile gayrimenkul geliştirme sektörüne tüm dünyada yepyeni bir felsefi derinlik kazandıracak” yorumunda bulundu.

Viatrans A.Ş. – Meydanbey Ortak Girişimi tarafından Mecidiyeköy’deki eski likör fabrikası arazisinde inşa edilmekte olan Quasar İstanbul karma projesi, 2015 yılı sonunda teslim edilecek.

Dünyaca ünlü 5 yıldızlı otel ve rezidans zincirlerinden Fairmont Hotels’i Türkiye’ye getiren projede, Quasar Residences, Fairmont Quasar Istanbul, Fairmont Residences Quasar Istanbul, Fairmont Offices Quasar Istanbul yer alacak. Toplam 23 bin 700 metrekare arazi üzerine inşa edilen karma projede, Liqueur Kültür, Sanat ve Moda Merkezi hayata geçirilecek.

İletişim:  850 288 40 00


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »