.

‘Quasar Golf Cup 2013’ 4 Mayıs’ta düzenleniyor

Viatrans – Meydanbey Ortak Girişimi tarafından Mecidiyeköy’de eski likör fabrikası arazisinde konumlandırılan Quasar İstanbul projeisi kapsamında 4 Mayıs Cumartesi günü ‘‘Quasar Golf Cup 2013’’ turnuvası düzenlenecek.Quasar Golf Cup 2013

Viatrans A.Ş. – Meydanbey Ortak Girişimi‘nin Mecidiyeköy Eski Likör arazisindeinşa etmekte olduğı ‘ilk’lerin projesi Quasar İstanbul kapsamında, İstanbul Golf Kulübü işbirliği ile ‘‘Quasar Golf Cup 2013’’ turnuvası düzenleniyor.
İstanbul’da kültür, sanat moda ve lüksün merkezi Quasar projesi ile aynı adı taşıyan Viatrans – Meydanbey Ortak Girişimi ve İstanbul Golf Kulübü iş birliği ile gerçekleştirilen Quasar Golf Cup 2013, Silivri Golf Club & Country’de Türkiye’nin golf tutkunu iş adamlarını bir araya getiriyor.
Dünyadaki lüks kavramını birleştirerek İstanbul’a ideallerin ötesinde bir yaşam merkezi sunacak Quasar projesi ile aynı ismi taşıyan Quasar Golf Turnuvası’nda iş hayatının önde gelen isimleri, 4 Mayıs 2013 Cumartesi günü Silivri Golf Club & Country tesislerinde kıyasıya yarışacak.

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Kent Haberleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar