.

Qent İstinye’de metrekaresi 9 bin dolar

İstanbul İstinye’de inşa edilen Qent Evleri, 9 bin dolardan başlayan metrekare birim fiyatlarıyla satışlarına devam ediyor.Qent İstinye

Dilek Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Qent Evleri, İstinye’de konumlanıyor. 21 konuttan oluşan İstinye Qent Evleri 3 bin 70 metrekare alan üzerinde yükseliyor.
1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinin yer aldığı Qent Evleri’nin sosyal alanları olarak açık-kapalı yüzme havuzları,fitness salonu,sauna,bireysel kapalı otoparklar gibi alanlar yer alıyor.
İstinye Qent Evleri’nde metrekare birim fiyatları 9 bin dolardan başlıyor. Projede teslim tarihi olarak 2013 Aralık ayı belirlendi. Qent İstinye’den konut sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor ya da firma bünyesinde tasarlanan ödeme planından yararlanabiliyor.
Qent Evleri konum itibariyle; Boğaziçi Köprüsü’ne ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne yakın konumda yer alıyor.
İletişim:  212 229 66 77

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar