.

Qent İstinye’de metrekaresi 10 bin Euro’dan konut!

2013 yıl sonu itibariyle teslim edilecek olan Qent İstinye projesinde konut metrekare fiyatları 10 Bin Euro’dan başlıyor!

2013 yıl sonu itibariyle teslim edilecek olan Qent İstinye projesinde konut metrekare fiyatları 10 Bin Euro’dan başlıyor!

Sabancı Holding iştiraki Dilek Gayrimenkul ve TOYABİGG ortak girişiminin İstinye sırtlarındaki 3 bin metrekare arazi üzerinde inşa ettiği Qent İstinye, az katlı üç blokta toplam 22 daireden oluşuyor. 75 ile 400 metrekare arasında 1+1, 2+1. 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin metrekaresi 10 bin euro’dan başlıyor.

İstinyePark ve yeni yapılan İstinye Marinası’na yakınlığıyla dikkat çeken projenin mimari tasarımında çevreci ve sürdürülebilir yapısal unsurların uygulamasını ise Porsche Design Studio üstlenmiş. Doğanın sunduğu tüm unsurlar, özellikle otantik ürünlerle birlikte kullanılmış. Bireysel otoparklar ve misafir otoparkları bulunan projenin sosyal donatı alanlarında kapalı ve açık yüzme havuzları, spor merkezi, gym, sauna ve buhar odası bulunuyor.

Qent İstinye Projesi Çevreci ve sürdürülebilir yapısal unsurların uygulanması ile Porsche Design Studio mekana kendi ruhunu taşımaktadır.

Doğanın bizlere sunduğu tüm unsurları mimari tasarımlarında kullanan Porsche Design Studio, ürünlerinde otantikliğe özellikle önem vermektedir. Tasarlanan ürün ve mekanlarda kullanılan malzemenin formunun tasarımın ta kendisini oluşturduğuna vurgu yapılarak, yaşayan ve her dönem modern kalmayı başaran mimari tasarımlara imza atmaktadır.

Qent İstinye projesinde; A+ tipi konut, bireysel kapalı otoparklar, misafir otoparkları, sosyal alanlar, kapalı ve açık havuzlar, spor merkezi, gym, sauna, buhar odaları gibi özellikler dikkat çekiyor.

Qent İstinye, konum itibariyle İstanbul’un merkezinde, Boğaziçi sırtlarında, yeşili ve denizi birlikte sunabilen çok özel bir proje. İstinyePark ve yeni yapılmakta olan İstinye Marina’sına yakınlığı, Boğaz kıyısı yerleşiminin hemen çevresinde yer alması, gerek TEM çıkışına ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne gerekse Boğaziçi Köprüsü’ne yakınlığıyla benzersiz bir konum avantajı sunmaktadır. Maslak ofis bölgesi, İMKB, Enka Okulları, projenin hemen yanı başındadır. Metro, deniz yolları ve toplu taşıma ile Qent İstinye’ye kolayca ulaşılabilmektedir.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »