.

Qent İstinye ile müstakil ama birlikte esnek yaşam

Boğaziçi sırtlarında sadeliği ve çevreye uyumu ile öne çıkan Qent İstinye, müşterilerine çağdaş yaşam tarzına uygun müstakil fakat birlikte yaşam konseptini sunuyor.

Boğaziçi sırtlarında sadeliği ve çevreye uyumu ile öne çıkan Qent İstinye, nitelikli konut ve mimarlık anlayışı ile çağdaş yaşam tarzına uygun müstakil fakat birlikte yaşam konseptiyle hayata geçiriliyor.

Dilek Gayrimenkul ve Toya Bigg ortaklığıyla inşaa edilen proje, az katlı 3 blok olarak planlanıyor.

Geniş ve ferah daireler
Her blokta 6 dairenin bulunduğu projede, 18 birime ek olarak zemin kattaki 4 bahçeli konutla birlikte 22 daireden oluşuyor. Projede, ferah, yüksek tavanlı, güneş ışığı ve manzaradan optimum yararlanan doğa ile iç içe bir yaşam sunuluyor.

Doğanın içinde esnek mekanlar

Teras ve balkonları ile doğanın içinde, istendiğinde konutun neredeyse tamamının bir terasa dönüşebileceği Qent İstinye’de, balkon ve teraslar her konutun asli bir parçası olarak iç mekanlarla birleşiyor.

Toplam 3 bin 70 metrekare alan üzerinde kurulan Qent İstinye, kişiye özel kapalı otoparkları, misafir otoparkları, sosyal alanları, açık ve kapalı havuzları, giyim, sauna ve buhar odalarıyla konut sakinlerine hem şehrin hem de doğanın içinde huzur dolu bir sosyal yaşam sunuyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »