.

Q Studio Esentepe’de Yüzde 1 KDV Avantajı

Toya Yapı tarafından Şişli’de konumlandırılan Q Studio Esentepe projesinde metrekare fiyatları 5 bin dolardan başlıyor.Q Studio

Toya Yapı’nın İstanbul’un merkezi Şişli Esentepe’de inşa etmekte olduğu Q Studio Esentepe’de tek bir residence bloğunda 1+1 ve 2+1 seçeneklerini birarada sunuluyor. 4 bin metrekare inşaat alanına sahip olan Q Studio Esentepe, bahçe katı, 3 kat ve çatı katı olarak inşa ediliyor.
37 konuttan oluşan projenin sosyal donatıları arasında fitness center, kapalı havuz, video odası bulunuyor. Projede, bir de, daire sahiplerinin yıldönümü, doğum günü ve davetleri için özel olarak tasarlanan Q Lounge odasına da yer veriliyor. Ayrıca projedeki her daireye bir otopark tahsis ediliyor.Değişen KDV’den etkilenmeyen projede, yüzde 1 KDV uygulanıyor. Projedeki dairelerin metrekare fiyatı ise 5 bin dolardan başlıyor.
Şu anda inşaatta temel aşamasında bulunan Q Studio Esentepe’nin teslim tarihi 2014 olarak planlanıyor. Konutlaron yüzde 34’ünün satışlarının gerçekleştiği proje, giriş ve 3 kattan meydana geliyor. Daha çok yatırım amaçlı satın alnınan projedeki konutlar home-ofis olarak kullanılabiliyor. Taksim’e ve Maslak’a 10, Boğaz’a 12 dakika mesafede bulunan proje, metro ve metrobüse yakınlığı ile dikkat çekiyor.
İletişim:  212 229 66 77

 


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar