.

Q Studio Esentepe; Şehrin merkezinde tasarım ve konforla yepyeni bir yaşam konsepti

Toya Yapı,  yapımı devam eden, yepyeni bir yaşam konsepti ile tasarlanan kullanışlı ve konforlu, kolay ödeme seçenekleri sunan  Q Studio Esentepe’yi yedi ay sonra  teslim edecek.q studio

Toya Yapı tarafından İstanbul’un kalbi Şişli Esentepe’de inşa edilen Q Studio Esentepe, stüdyodan 3+1 ‘e kadar uzanan seçenekleri ile kullanışlı ve konforlu bir hayatın kapılarını açıyor.
Toya Yapı, yapımı devam eden, yepyeni bir yaşam konsepti ile tasarladığı kullanışlı ve konforlu Q Studio Esentepe’yi yedi ay sonra teslim edecek. Fonksiyonel çözümlerle yaşama alanlarının ihtiyaca göre genişleyebildiği Q Studio Esentepe’de Intense ve Crystal olmak üzere iki tip dekorasyon seçeneği bulunuyor. Sadece %5 peşinat ile 12 ay taksit erteleme imkanı sağlayan Q Studio Esentepe’de daireler beyaz eşya ve ankastreleriyle birlikte teslim edilecek. Hem şehrin kalbinde hem de kalabalıktan uzak sessiz ve sakin bir konumda yer alan Q Studio Esentepe’de daireler 235.000 $’dan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.
4 bin metrekare inşaat alanına sahip az katlı olarak insa edilen olmak üzere inşa edilen Q Studio Esentepe’de tüm dairelerin yer döşemelerinde birinci sınıf lamine ahşap parke, Avrupa standartlarında seramik yer kaplamaları kullanılıyor.
Amerikan Yeşil Binalar Konseyi’nin verdiği LEED® for Homes™ Sertifikası adayı olan  Q Studio Esentepe, çevreye saygılı, yarınları düşünen, karbon salınımı düşük, enerji verimliliği yüksek yapısı ile hem doğayı  koruyor hem de enerji tasarrufu ile düşük aidat avantajı sunuyor.
Q Studio Esentepe akıllı bina özelliği ile ev sahiplerine büyük kolaylık sağlayacak. Perde/jaluzi, ev içi güvenlik, aydınlatma kontrolü gibi elektrikli tüm sistemlerin kontrolü; yönetim ile bağlantı/haberleşmenin de dahil olduğu tüm ihtiyaçları touch panel üzerinden karşılamak mümkün.
Metrobüs’e 5, Büyükdere Caddesi ve metroya 1 dakika, Taksim’e ve Maslak’a 10 dakika, Boğaz’a 12 dakika mesafede bulunan, tüm toplu ulaşım yollarının ortasında konumlanan Q Studio Esentepe, yaşamınızı kolaylaştırıyor.

İletişim:  212 229 66 77


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar