.

Pusula İnşaat Beylikdüzü’nde Ön Talep Toplamaya Başladı

pusulaPusula inşaat Beylikdüzü’nde başlayacağı konut projesi için ön talep toplamaya başladı.Ön talep formunu doldurana lansman fiyatı üzerinden % 8 indirim uygulanacak.Pusula inşaat tarafından kendi arazisi üzerinde inşa edeceği yeni konut projesi için ön talep toplamaya devam ediyor.

 Rüya konakları,rüya yaşam evleri,rüya nefes residence ve arena residence gibi önemli konut projelerinden sonra Beylikdüzünde yeni bir projeye daha imza atmak üzere.

 Pusula inşaat Beylikdüzü bölgesinde konumlandıracağı yeni konut projesi hakkında herhangi bir bilgi açıklamazken,şu anda sadece ön taleplerin toplandığına dair bilgiler geliyor.Proje hakkında detaylar daha sonra eklenecek.

Pusula İnşaat kendi arsası üzerinde inşa edeceği bu yeni proje için ön talep formunu web adresinden doldurabilir veya bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar