.

Pruva 34 projesi 60 ay sıfır faiz ile Haziran 2018’de teslim

İstanbul’un en mühim kıyı bölgesi Bakırköy kıyıinde artan Prova 34 projesinde 60 ay sıfır faizle ödeme basitliği alıcılarına sunulurken, konut teslimleri Haziran 2018’de başlıyor.

 

İstanbul Bakırköy eyaletinde kıyı hattında artan Pruva 34 projesinde ideal şartlarla ödeme kolaylıklı konut kampanyasına başlandı. Doğa Grubu şirketlerinden biri olan Doğa Madencilik imzasıyla artan ‘Pruva 34’ İstanbul’un en gözde semtlerinden biri olan Bakırköy’de hayata geçirildi.

Pruva 34 projesi kapsmaında inşa edilen evlerin teslimlerin Haziran 2018’de gerçekleştirilmesi planlanırken, projeden konut sahibi olmak isteyenlere 60 ay sıfır faizle ödeme olanağı sunuluyor.

Marmara Denizi’nin karşısında İstanbul’un en kıymetli konumlarından biri olarak gösterilen Bakırköy eyaletinde ‘Pruva 34’ projesi toplamda 62 bin 500 metrekarelik arsa üstünde Bakırköy kıyıinde hayata geçiriliyor. Doğa Madencilik Yönetim Kurulu Üyesi İlyas Ayvacı, “Bakırköy kıyı yolunda artan ‘Pruva 34’, 7 rezidans, 2 otel ve 1 apart otel olmak üzeretoplam 10 bloktan ortaya geliyor. İstanbul’un en merkezi noktasında eşi benzeri olmayan lokasyonuyla ilgi çeken aile konseptine ideal olarak geliştirilen projemizde 310 metrekare büyüklüğünde 4+1 ve 363 metrekare büyüklüğünde 5+1 dairelerimiz mevcut. Tümü deniz manzarasına hakim geniş teraslı rezidans bloklarında her katta 2 daire yer alıyor. Dairelerin birbiri ile tek komşu duvarının mutfak olması da müstakil hayat konforu sağlıyor. Şehrin merkezinde mavi ve yeşilin iç içe bulunduğu bir hayat vaat ediyoruz” dedi.

 

Dünyanın bir numaralı markalarıyla teslim
Dairelerin iç dekorasyonu ile alakalı da bilgi veren İlyas Ayvacı, şu şekilde devam etti: “Güvenli, konforlu ve lüks hayat alanları verdiğimiz Pruva 34’de yer alan dairelerimiz İtalyan mutfak dolapları ile dünyanın 1 numarası ABD üretimi SubZero buzdolabı, Gaggenau marka fırın ve buharlı fırın, ısıtma çekmecesi, Ocak ve davlumbaz ilaveten Gaggenau markalı çamaşır ve kurutma makinesi ile Haziran 2018’de teslim edilecek. Rezidans bloklar ile apart otel ve otel bloklarının giriş çıkışları, sosyal tesis ve otopark alanları ayrı ayrı planlandı. Otel blokunun bir adedini Hilton’a sattık, öteki ile alakalı de görüşmelerimiz devam ediyor. Bu özel lokasyonda yer alan hem yatırım hem de seans hedefli konut alabilmek isteyenlere ‘Pruva Aparts’ blogumuzda 60 ay sıfır faizli ödeme üstünlüğü sunuyoruz.”

Daire fiyatları 1 milyon 292 bin TL’den başlıyor…
16 ve 17 katlı 7 blokta toplam 239 adet daire bulunuyor. ‘Pruva Aparts’ bloğunda ise 1+1 ve 2+1 toplamda 168 home- büro mevcut. Projede yer alan dairelerin fiyatları ise 1 milyon 292 bin TL’den başlıyor. ‘Pruva 34’deki dairelerin konut ruhsatına sahip olması da projenin bölgedeki seyrek konut tapulu projeler arasında yer almasını sağlıyor.

İstanbul’un en kıymetli lokasyonlarından biri olan Bakırköy’de mavi ve yeşilin buluştuğu noktada konuşlanan ‘Pruva 34’de üst kat daireler dubleks, zemin kat daireler ise bahçe teraslı olarak tasarlandı. Brüt alan metrajı haricinde, bütün dairelere tapu tahsisli 10 metrekare depo kısmı ve daire büyüklüğüne göre 3-4 adet kapalı otopark kısmı veriliyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Mortgage kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »