.

Propa Plaza’da ön talep süreci devam ediyor

Propa İnşaat’ın Zincirlikuyu’da konumlandırdığı Propa Plaza projesinde 1 aylık süreçte satışa sunulan alanın 3 katı talep toplandı.Propa Plaza

Propa İnşaat tarafından ZincirlikuyuLevent’te hızla yükselen Propa Plaza’da ön talep süreci devam ediyor. Konuyla ilgili açıklamaya yapan Propa İnşaat İcra Kurulu Başkanı Can Reşit Özçiçek, “Mayıs ayında lansmanını gerçekleştirdiğimiz projemizde bir aylık süreçte satışa sunduğumuz alanın 3 katı talep aldık. Levent’te A sınıfı standartlarında müstakil ofis binası arzı oldukça sınırlı. Bu nedenle özellikle banka ve sigorta sektörlerinden müstakil A sınıfı ofis binası talebi geldi” dedi.
2014 yılının ilk yarısında tamamlanması planlanan Propa Plaza’nın satış ve pazarlama çalışmaları Jones Lang LaSalle ile yürütülüyor.
İletişim:  212  347 02 89

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »