.

Prestij Park’ta 1 haftada 200 daire satıldı

Bak Yapı’nın Esenyurt’ta yükselen ve ‘Bu Fırsat Kaçmaz’ sloganıyla satışa sunulan İstanbul Prestij Park projesi yoğun ilgi gördü, 1 haftada projeden 200 daire satıldı.Prestij Park

Bak Yapı’nın Esenyurta’ta inşa etmekte olduğu, reklam filminde ise Erman Toroğlu ve Yılmaz Vural’ın rol aldığı “Bu Fırsat Kaçmaz” sloganıyla tanıtılan 2 bin 400 konutluk İstanbul Prestij Park projesinde bir hafta içinde 200 konutun satışı gerçekleştirildi.

Bak Yapı Yönetim Kurulu Başkanvekili Ferhat Bakgör, proje inşaatının yüzde 40’ından fazlasını, satışların da yüzde 60’ını tamamladıklarını ifade ederek 1 hafta önce yeni reklam filminin yayına girmesi ile de satışların yeniden ivmelediğini belirtti.

İstanbul Prestij Park’taki hızlı satışın müşteriye verilen mesajların doğru algılanmasıyla gerçekleştiğini anlatan Ferhat Bakgör, “Reklam filmlerimizde ‘Bu fırsat kaçmaz’ diyoruz. Çünkü Esenyurt’ta hızla devam eden inşaat faaliyetimiz, şirketimizin geçmişte yaptığı işlerin referansı, iş kalitemiz, anında tapu garantimiz ve bölgeye göre yatırıma elverişli fiyatlarımızla alıcılara kaçırılmaması gereken bir fırsatı sunarken aynı zamanda onlara güven de aşılıyoruz. Nitekim sadece son bir haftada 200 konuta yakın satış gerçekleştirmemiz bütün bunların bir göstergesidir” dedi.

İlk etap teslimlerinin Aralık 2014 tarihinde başlayacağı İstanbul Prestij Park projesinde, bölgedeki pek çok şantiyenin aksine satış ve güven sorunu yaşamadıklarını anlatan Ferhat Bakgör, şimdiye kadar konutların yüzde 10’unu müşterilerin İstanbul Prestij Park’ın yerini bile bilmeden satın aldığını açıkladı.

Esenyurt’ta 103 bin 800 metrekarelik arsa üzerinde yükselen İstanbul Prestij Park projesi 26 bloka yer alan ve 1+1, 2+1 ve 3+1 seçeneklerinin yer aldığı toplam 2 bin 400 konut tan oluşuyor. 350 bin metrekare inşaat alanına sahip dev projede,daire alanları 90 metrekareden başlıyor.
 
İstanbul Prestij Park’ta;
1+1 daireler 129 bin lira ile 139 bin lira arasında,
2+1 daireler 159 bin liradan başlayan,
3+1 daireler ise 199 bin lira ile 269 bin lira arasında değişiyor.

** Projede alıcılara Akbank, İşbank, Garanti, Yapı Kredi Bankası, Şekerbank, Bank Asya ve Türkiye Finans kredi desteği sağlıyor.

İletişim:  444 16 99


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar