.

Premier Kampüs Ofis’te metrekaresi 3 bin dolar

Benzersiz mimarisiyle farkını daha ilk bakışta ortaya koyan projeden, banka kredisi kullanılarak konut sahibi olmak mümkün. Projede, ofislerin metrekare birim fiyatları 3 bin dolardan başlıyor, 3 bin 500 dolara kadar yükseliyor.Premier Kampüs

Mimari tasarımı Julien De Smedt’in üstlendiği Premier Kampüs Ofis’te, toplamda 367 ofis ve 43 dükkan yer alıyor.  2015 yılının Kasım ayında teslim edilmesi planlanan proje, birleştirilebilir modüller sayesinde ister 40 metrekare ile 300 metrekare arasında küçük ofisler, ister 800 metrekare ile bin metrekare arasında orta boy ofislerden oluşuyor. Ayrıca projede; 25 ile 1500 metrekare arasında değişen mağaza, cafe ve restoranlara da yer veriliyor.

150 milyon yatırım bedeli ile inşa edilen Premier Kampüs Ofis projesi,  FerYapı güvencesiyle inşa ediliyor. Benzersiz mimarisiyle farkını daha ilk bakışta ortaya koyan projeden, banka kredisi kullanılarak konut sahibi olmak mümkün. Projede, ofislerin metrekare birim fiyatları 3 bin dolardan başlıyor, 3 bin 500 dolara kadar yükseliyor.

Yüzde 50’si yeşil alana ayrılan projede; modern ve şık ofisler, muhteşem bir manzara, bahçeler, parklar, su alanları, açık hava toplantı alanları, zengin sosyal imkanlar gibi birçok imkan sunuluyor. Ayrıca fitness, squash, pilates, basketbol, performans havuzu, dinlenme havuzu, vitamin bar, spa, sauna, buhar odası gibi alanlar iş yaşamının getirdiği tüm stresten kurtulmanız için düşünüldü.

İletişim:  212 272 49 09


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »