.

Powerscreen, Sif İş Makinaları Güvencesiyle Artık Türkiye’de

Pazar taleplerindeki değişiklikleri en iyi şekilde karşılamak amacıyla ürün hattını her geçen gün genişleten STFA Yatırım Holding grup şirketlerinden SİF İş Makinaları, mobil kırma – eleme ekipmanlarının tasarım ve üretiminde uzman bir marka olan Powerscreen’i Türkiye’deki firmalarla buluşturmaya hazırlanıyor.Trakpactor

Powerscreen Bölge Satış Müdürü Conor Hegarty konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Türkiye’deki müşterilerimize ulaşmak adına SİF İş Makinaları ile işbirliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Türkiye, iş makinaları alanında hızlı büyümekte olan bir pazar. SİF İş Makinaları da köklü ve satış sonrası hizmete önem veren başarılı bir distribütör. Powerscreen olarak SİF İş Makinaları ile başarılı bir ortaklık kurarak, Türkiye’deki varlığımızı güçlendirmek için sabırsızlanıyoruz”

Powerscreen ürünleri, en ağır şartlarda bile çalışabilme özelliğiyle birlikte en kısa sürede kurulum zamanlamalarına ve pazarda başı çeken üretim oranlarıyla yüksek güvenilirliğe sahip. Powerscreen, dünya genelindeki 115 distribütörü ile müşterilerine doğrudan destek vermeyi hedefliyor. Bu amaç doğrultusunda, 2013’ün Aralık ayından itibaren Türkiye’deki yetkili distrübütörü olarak SİF İş Makinaları’nı seçti.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Sektörel kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »