.

Polimeks, Libya’da 29 Milyon Euro’luk Renovasyon Projesi Üstlendi

Libya Bingazi’de bulunan Uzou Otel’in renovasyon projesini Polimeks İnşaat üstlendi. Proje için ayrılan bütçe ise 29 milyon Euro.Polimeks Türkiye’nin yurtdışı müteahhitlik şirketlerinden Polimeks İnşaat, Libya’nın Bingazi şehrinde bulunan Uzou Otel’in renovasyon projesini üstlendi. 2015 yılında tamamlanması planlanan renovasyon için yaklaşık 29 milyon Euro’luk bütçe ayrıldığı açıklandı.

Uzou Otel’in renovasyon süreci hakkında bilgi veren Polimeks İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Erol Tabanca şunları söyledi:
“Proje, mevcut 20 metrekare olan odaların balkonları da içine dahil edilerek 24 metrekareye çıkarılması, bina cephesinin GRC panel olarak yenilenmesi, 174 araç kapasiteli açık otopark sahalarının yapılması, toplamda 12 adet açık spor sahasının inşası ve tüm bunlar ile birlikte Hilton Garden Inn standardı çerçevesinde renovasyonunu kapsayacak. Otel renovasyondan sonra 240 standart oda ve 24 suit odaya sahip olacak.”

Şirketin, Ocak 2013’te yapımına başladığı Aşkabat Uluslararası Havaalanı’nın2016 yılşında tamamlanması planlanıyor. 2010 yılında inşasına başlanan, Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC) standartlarında tasarlanan ve 2017’de Asya Olimpiyatları’na ev sahipliği yapması hedeflenen Aşkabat Olimpiyat Kompleksi’ ise şu an inşa aşamasında.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Turizm kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »