.

Peyami Safa Parkı’nın Yarısı İnşa Edildi

Mamak Belediyesi tarafından mahalle sakinlerinin dinlenme ve spor ihtiyacını karşılaması amacıyla tasarlanan Peyami Safa Parkı’nın inşasında yüzde 50 seviyesine gelindi..

Mamak Belediyesi tarafından seyir teraslı temalı olarak tasarlanan ve mahalle sakinlerinin günlük spor ve dinlenme ihtiyacını gidermesi amacıyla hayata geçirilen Peyami Sefa Parkı’nın yarısı inşa edildi.

8 bin metrekarelik alan üzerine inşa edilmekte olan parkta seyir terasları, şelale, koşu bantları, bir uçtan bir uca süs havuzları, kuleler, oyun parkları, fitness alanları, kafeterya ve restaurant gibi çeşitli sosyal donatı ve birimler yer alacak.

Parkın tamamlandığında Mamak’ın en prestijli parklarından biri olacağını belirten Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Peyami Sefa Parkı’nın bulunduğu noktanın, Ankara’nın en güzel göründüğü yerler arasında yer aldığını ifade etti.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Haberler kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »