.

Petkim Park Evleri Denize Karşı Yükseliyor

Türköz İnşaat tarafından Kocaeli Yarımca’da hayata geçirilen Petkim Park konut projesinde satışlar sürüyor. Proje, Körfez manzarasıyla öne çıkıyor.Petkim Park Evleri

Kocaeli Yarımca’da, 50 bin m2 arsa üzerinde yükselen Petkim Park Konut projesi, 2 blok halinde yükseliyor. 23 Daire seçeneğinin yanında 49 dükkanın da bulunduğu proje, 23 blok halinde inşa ediliyor.

Petkim Park’ta 16 Bin m2 Yeşil Alan Var

556 dairenin bulunduğu Petkim Park Konut projesinin 16 bin m2’si yeşil alana ayrıldı. 66 m2 ile 189 m2 arasında genişliğinde konutların bulunduğu projede, doğal yürüyüş yolları, özel olarak tasarlanan çarşı, çocuk oyun alanları, açık ve kapalı yüzme havuzu ile fitness center yer alıyor.

1+1’den 4+1’e Farklı Daireler Sahiplerini Bekliyor

Petkim Park, Yarımca’da 66 m2 ile 86 m2 arasında 1 oda 1 salon, 87 m2 ile 99 m2 arasında 2 oda 1 salon, 11 m2 ile 161 m2 arasında 3 oda 1 salon ve 186 m2 ile 189 m2 arasında 4 oda 1 salon Daire seçenekleri yer alıyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar