.

Pendik’teki Toprak Sahaya Turizm Tesisi Yapılacak

Mülkiyeti Pendik Belediyesi’ne ait olan Batı Mahallesi’ndeki turizm imarlı toprak saha 18 Ekim’de 24 Milyon lira bedelle satışa sunulacak..

Pendik Belediyesi, Batı Mahallesi’nde bulunan turizm imarlı araziyi 18 Ekim 2012 tarihinde 24 mlyon lira bedelle ihaleye çıkaracak..

Yaklaşık 2 ay önce satışa çıkarılan ve istenilen bedele ulaşmayan arazi, 18 Ekim günü Pendik Belediyesi Encümen Salonu’nda saat 14:30′da ihale usulüyle satışa çıkarılacak. Kapalı zarf usülü düzenlenecek ihalede arazi için belirlenen fiyat 24 milyon TL olacak. Turizm imarlı olan arazinin toplam büyüklüğü 7118.27 metrekare. 2,25 emsalin bulunduğu arsa adalara manzarasına hakim. Turizm imarlı olan arazide 20 kat 60,50 metre yüksekliğe çıkılabilecek turizm tesisine izin verilecek.

Habertürk


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda İhale kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »