.

Pendik Statü Park’ta 1+1 daireler 173 bin TL

Konut İnşaat, Mostar Yapı ve Eva Group ortaklığıyla yükselen Pendik Statü Park’ta konut fiyatları 173 bin liradan başlıyor.Statü Park

Toplam 218 konut bulunan Statü Park 8 bin 529 metre kare alan üzerinde yükseliyor. Statü Park Konut İnşaat, Mostar Yapı ve Eva Group ortaklığıyla hayata geçen proje Statü Park, Pendik’te konumlanıyor. Projde konutlar 1+1, 2+1,3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlandı. Pendik Statü Park’ta sosyal donatı alanı olarak; fitness center, Türk hamamı, çocuk oyun alanları, güvenlik hizmetleri, yüzme havuzu, aerobik salonu, sauna, tenis kortu, yürüyüş parkurları, otopark, basketbol sahaları ve buhar odası gibi alanlar yer alıyor.
Nisan 2014’te sahiplerine teslim edilecek projede; 1+1 daireler 173 bin liradan, 2+1 daireler 367 bin liradan ,3+1 daireler 424 bin liradan, 4+1 daireler ise 1 milyon 190 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.
Statü Park konum olarak; E-5 Otoyolu’na ve sahile 1 dakika mesafede yer alıyor.
İletişim:  216 511 13 75

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar