.

Pendik Plaza Varyap’ta Özel Varyap taksit seçenekleri

Bir çok iş merkezine yakın konumda bulunan Varyap Plaza, Pendik’te konumlandırılıyor. 9 katlı tek blok halinde yükselen Varyap Plaza, yatay mimarisi ile dikkat çekiyor.

Varyap Plaza’da kısa süreli avantajları kaçırmayın! 6 ay sonra teslim edilecek olan Varyap Plaza’da lüks ofislerin metrekaresi 2 bin 400 TL + KDV’den başlangıç gösteriyor. Özel Varyap taksit seçenekleri ve Halkbank’tan kredi seçenekleri ile dikkat çeken Varyap Plaza, yüzde 10 kazanç garantisi veriyor.
278 işyerinin yer aldığı Varyap Plaza’da alanlar 55 metrekareden başlayarak 325 metrekareye kadar yükseliyor. Yeşil bina tanımlamasına uygun inşa edilen Varyap Plaza’da ofis sahiplerine sunulacak Bina Kullanım Kitabı ile geleneksel olarak bina kullanımı hakkında bilgilerin yanında yeşil uygulamaların devamı için tavsiyeler sunuluyor.
Bir çok iş merkezine yakın konumda bulunan Varyap Plaza, Pendik’te konumlandırılıyor. 9 katlı tek blok halinde yükselen Varyap Plaza, yatay mimarisi ile dikkat ekiyor. 43 bin metrekare kapalı alana sahip olan Varyap Plaza içerisinde; gıda marketi, yapı market, kuaför, fotokopi merkezi, toplantı salonu, kuru temizleme, kuaför, restoran, eczane ve kafe mevcut.
2013’te teslim edilmesi planlanan Varyap Plaza’dan Pendik Marina, Tuzla Tershaneleri, Gebze Organize Sanayi Bölgesi ve Sabiha Gökçe Havalimanı’na ulaşım çok kısa mesafe… Varyap Plaza, Anadolu Yakası’nda iş hayatının en canlı olduğu bölgelerden Pendik’te, Gebze Sanayi Bölgesi ve Bankalar Operasyon Merkezleri ile iç içe bir konuma sahip.
İletişim: 444 54 56

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar