.

Park Village’ta Fiyatlar 650 Bin Dolardan Başlıyor

Arıkan İnşaat’ın Büyükçekmece’de inşa etmekte olduğu Park Village projesinde fiyatlar 650 bin dolardan başlıyor.Park Village

Arıkan İnşaat tarafından Büyükçekmece‘de konumlandırılan Parkvillage projesi müstakil yaşamın tüm ayrıcalıklarını sakinlerine sunuyor.
Arıkan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Habip Arıkan proje için; “Türk aile yaşam algısına uygun, yüksek tavanları, iç bahçeleri, aydınlık mekanları ve kasabalı kimliği ile villa yaşamına farklı bir pencereden bakacaksınız.” diyor.
Sizce villa yaşamını cazip kılan en önemli özellikler nelerdir?
Bize göre Parkvillage villa konseptinin tüm özelliklerini sakinlerine sunmanın ötesinde, müstakil yaşam noktasında yeni bir segmentin öncülüğünü yapmaktadır. Parkvillage yaşam konsepti her detayıyla Türkiye’de ilkleri barındırmaktadır. Alışılagelmiş çok katlı, merdivenli ve asansörlü villa yaşamı Parkvillage ‘de yerini “Tek Katlı” bir yaşama bırakmıştır.
Müstakil villa yaşamı birçok insanın hayallerini süslemektedir. İnsanın doğaya olan özlemi villa yaşamını cazip kılan özelliklerin başında gelmektedir. Özellikle İstanbul gibi büyük metropollerde yaşamanın insanlar üzerinde yaratmış olduğu baskı bahçeli bir evde yaşama isteğini artırmaktadır. Ülkemizin göz ardı edemeyeceğimiz bir gerçeği olan deprem de insanların villa yaşamına yönelmesinde önemli bir rol oynamaktadır. İnsanoğlunun özgür yaşama olan bağlılığı da ayrı bir etmen olarak karşımıza çıkmaktadır. Kimseyi rahatsız etmeden ve kendisini kısıtlamadan yaşayabileceği bir ev herkesin hayali değil midir? Çocuklarımızın özgürce koşabilecekleri, evcil hayvanlarımızla rahatça yaşayabileceğimiz, belki havuzunda serinleyeceğimiz, hobi bahçemizde meyve ve sebzelerimizi yetiştirebileceğimiz, kendi hayalimizdeki huzur dolu o bahçeyi yaratabileceğimiz ve hepsinden önemlisi mutlu olabileceğimiz bir yaşamı tabii ki hepimiz hayal etmekteyiz.
Güncel fiyatlar ve ödeme seçenekleri hakkında bilgi alabilir miyiz?
Parkvillage projemizde sözleşme teslim tarihi Aralık 2013’tür. Bugün itibariyle inşaat ilerleme raporları bize daha erken bir teslim süreci yaşayacağımızı göstermektedir. Satışı devam eden villalarımızda fiyat aralığımız 650 bin-775 bin USD’dir. Ödeme konusunda müşterilerimize rahat bir ortam sunmaktayız. Hatta ödeme planlarını kendi gelirleri doğrultusunda özgürce yapabilmekteler. Teslime gittikçe yaklaştığımız şu günlerde uzun vadeli banka kredisi kullanma imkanını da ayrıca sunmaktayız.
Lokasyonun projenize kattığı artılar nelerdir?
Büyükçekmece Göl Vadisi; batıda Büyükçekmece Gölü, kuzeyde TEM Avrupa Otoyolu, güneyde Marmara Denizi ve doğuda Hadımköy-Büyükçekmece bağlantı yolları arasında kalan İstanbul Avrupa yakasının villa yaşamı anlamında en düzenli gelişen bölgesidir. Vadi olarak tanımladığımız bu alan Büyükçekmece baraj gölü havzasında kalmakta olup tüm yapılanma İSKİ denetiminde gerçekleşmektedir. Bu nedenle çok katlı yapılara kapalı bir bölgedir. Ben şahsen bu duruma “kurtarılmış bölge” yorumunu yapmadan geçemeyeceğim. Yapılmış ve yapılmakta olan projelerin tamamı müstakil villa kimliklidir. Bölge ulaşım anlamında alternatifler sunabilmekte hatta 3. Köprü bağlantı yollarının yeni havalimanı üzerinden Hadımköy’e ulaşacak olması yeni bir cazibe merkezi olması konusunda Göl Vadisi’ni desteklemektedir. Çevrede yer alan eğitim kurumları, hastaneler, alışveriş merkezleri, sosyal aktivite alanları ve spor merkezleri yaşamın her türlü ihtiyacını size yanı başınızda sunmaya hazır. İstanbul’un en güzel gün batımını, göl ve deniz manzarası eşliğinde hayatınızın bir parçası haline getirebileceğiniz çok özel bir lokasyon Büyükçekmece Göl Vadisi.
Parkvillage sakinleri müstakil yaşamın keyfini projede var olan hangi özelliklerle   sürecekler?
Bu dünyaya adım attığınız andan itibaren kendinizi Ege’de zeytincilikle uğraşılan bir kasabaya gelmiş gibi hissedeceksiniz. Evinize doğru ilerlerken ortalama yaşı 85 olan 1200 adet zeytin ağacı size eşlik edecek. Köy meydanına doğru ilerlerken Ege’nin kendine has mimari dokusunu villaların taş cephelerinde, alaturka kiremitlerinde, ahşap saçaklarında, merteklerde, eliböğründelerde ve taşla harmanlanmış peyzaj dokusunda fazlasıyla hissedeceksiniz.
Parkvillage evlerine değinecek olursak; optimum büyüklüklerde tasarlanan, Türk aile yaşam algısına uygun, evin sizi değil sizin evi idare edebileceğiniz bir kurguda, yüksek tavanları, iç bahçeleri, aydınlık mekanları ve kasabalı kimliği ile villa yaşamına farklı bir pencereden bakacaksınız.

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »