.

Park Panorama Gebze Aralık 2014’te Teslim Edilecek

 Tamamlandığında yüzde 70 oranında prim yapması hedeflenen proje Mutlukent ve Yapı Kredi Bankacılık Üssü’nün yanında yer alıyor.Park PanoramaErtaş Ulusoy İnşaat tarafından hayata geçirilen Park Panorama Residence, 131 konutluk bir proje. 4 bin 500 metrekare arsa üzerine kurulan projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri sıralanıyor.

2014 yılının Aralık ayında tamamlanması hedeflenen konutların alanları 64 metrekareden başlayarak 231 metrekareye kadar yükseliyor. Açık ve kapalı otopark alanlarının yer aldığı projede açık yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, fitness center, kameralı güvenlik yer alıyor.

Park Panorama Residence’ta 1+1 dairelerin fiyatları 179 bin liradan başlayarak 246 bir liraya kadar yükseliyor. Projede 2+1 dairelerin fiyatları 254 bin lira ile 370 bin lira, 2+1 dublekslerin fiyatları ise 375 bin lira ile 460 bin lira arasında değişiyor. 4+1 dublekslerin fiyatları 520 bin liradan, 3+1 dublekslerin fiyatları ise 565 bin liradan başlangıç gösteriyor.

Modern bir yaşamda olması gereken sosyal sportif ve yapısal her ayrıntının oluşturulduğu evlerde eksiksiz yalıtım ve deprem güvencesi sunuluyor. Konutlar Gebze – Çayırova’da bulunuyor.

İletişim:  0262 721 34 90


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar