.

Park Life’ta teslimler Ağustos 2013 tarihinde

Tenis kortu, voleybol sahası, basketbol sahası, fitness salonu, sauna, soyunma kabinleri, duşların yer aldığı Park Life projesinde 3+1 daireler 352 bin Tl’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Cihan İnşaat projesi olan Park Life, Kurtköy’de konumlandırılıyor. 8 bloktan oluşan projede toplam 245 konut yer alıyor. Ağustos 2013 tarihinde teslim edilmesi planlanan proje son deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa ediliyor.

Park Life projesinde 1+1 konutlar 38-41 metrekare, 2+1 konutlar 74 metrekare, 3+1 konutlar ise 144 metrekare olarak tasarlandı. Dome Mimarlık imzasını taşıyan projede 1+1’ler 157 bin TL’den, 2+1’ler 249 bin TL’den, 3+1’ler ise 352 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

www.kurumsalemlakhabeleri.com

www.kurumsalemlakhabeleri.com

Tenis kortu, voleybol sahası, basketbol sahası, fitness salonu, sauna, soyunma kabinleri, duşların yer aldığı Park Life yeşil alanları, çocuk oyun alanları ve sosyal tesisi ile dikkat çeken bir proje. Ayrıca yüzde 85’i peyzaj alanlarına ayrılan Park Life Konutları’nda göletler, su yolları, oyun sahaları, yürüyüş ve koşu parkurları yanı sıra dinlenme alanları da yer alıyor. Her dairede güvenlik ile bağlantılı sesli intercom sistemi yer alıyor.  Villa daireleri ve 4+1 dairelere 2′ şer adet kapalı otopark, 3+1 dairelere 1′ er adet kapalı otopark alanı ve 2+1, 1+1 dairelere 1′ er adetlik açık otopark alanı tahsis ediliyor.www.kurumsalemlakhabeleri.comwww.kurumsalemlakhabeleri.com

Radye jeneral temel üstüne betonarme karkas tekniğinde ve son deprem yönetmeliğine uygun olarak yapılan Park Life Konutları, Tem otoyolu üzerinde yer alıyor.

Park Life İletişim Bilgileri:
Tel: 0216 482 72 00
Web: http://www.parklife.com.tr/


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »