.

Panavia İstinye Residence metrekare fiyatı 7 bin 500 dolar

Metrekare fiyatı 7 bin 500 dolar olarak belirlenen Panavia İstinye Residence’in Aralık 2013’te teslim edilmesi planlanıyor.Panavia

A plus proje olarak hayata geçirilen Panavia İstinye Residence metrekare birim fiyatı 7 bin 500 dolara satışlarına devam ediyor. Projede banka kredisi ile konut sahibi olunabiliniyor. Anahtar teslimleri Aralık 2013’te gerçekleşecek olan projenin tasarımı Mimar Koray Yavuzer imzası taşıyor.

Panaroma Group’un İstinye’de yaşama geçirdiği Panavia İstinye Residence ‘ta 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri bulunuyor. Proje 100 konuttan oluşuyor.
1+1 daireler 84 metrekare, 2+1 çatı dubleksi daireler 196 metrekare, 2+1 bahçe dubleksi daireler 159 metrekare, 3+1 çatı dubleksi daireler 347 metrekare alana sahip olarak tasarlanan proje 5 katlı 5 blok halinde yükseliyor.
5 bin 500 metrekarelik yeşil alan bulunan Panavia İstinye Residence ‘ın sosyal imkanları arasında; GYM, fitness salonu, yüzme havuzu, squash alanı ve basketbol sahası mevcut.

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar