.

Palmiye Park’da 2+1 daireler 196 bin 250 lira

Palmiye Park’da 2+1 daireler 196 bin 250 liradan başlıyor.Palmiye Park

Deniz manzarası, 24 saat Güvenlik, Yüzme Havuzu, merkezi bir konum. En önemlisi de depreme karşı güvenli, sağlam bir bina… Ev arayan birçok kişinin listesindeki öncelikli maddeleri oluşturuyor. İzmir’in Deprem güvenliği en yüksek bölgelerinden Çiğli-Esentepe’de inşaatına başlanan Palmiye Park Teras, tüm bu beklentilere yanıt veriyor.

İzmir‘in en hızlı değer kazanan bölgelerinin başını çeken ÇiğliEsentepe‘de konumlandırıldı.10 bin 469 metrekare Arsa üzerinde hayat bulan sitede 1+1, 2+1 ve 3+1 Daire seçenekleri sunuluyor. Projenin toplam Yatırım tutarı yaklaşık 15 milyon TL.

Projeye isim koyma aşamasındaki katılımcılara projeyle ilgili bilgi de veriliyor. Projenin yükseleceği İzmir’in en eski yerleşim bölgesi Yeşilova, aynı zamanda Bornova’nın en hızlı gelişen aksında yer alıyor. 2 blokta toplam 153 Daire yer alıyor.

Palmiye Park’da;

1+1 daireler 135 bin liradan,

2+1 daireler 196 bin 250 liradan,

3+1 daireler 257 bin 500 liradan başlangıç gösteriyor.

Palmiye Park Teras’ta çocuk parkı, Kütüphane, hobi salonları, teleskoplu yıldız terası, açık Otopark ve manzara bahçesi gibi olanaklar da bulunuyor.

İletişim :  232 446 73 99


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar