.

Özyurtlar N5 Suites fiyat listesi

Otel ve rezidans konseptinde inşa edilen N5 Suites projesinde konut fiyatları 157 bin TL’den başlıyor.N5 Suites

Özyurtlar İnşaat güvencesiyle yükselen N5 Suites projesi, Beylikdüzü’nde hayata geçiriliyor. Toplamda 190 konutttan oluşan projede, 8 adet dükkan ve 132 otel odası bulunuyor. 40 metrekare stüdyo ve 75-87 metrekare 1+1 konutlardan oluşan proje, 16 katlı tek blok halinde yükseliyor.

2015 yılında teslimlerin yapılması planlanan N5 Suites’de, stüdyo daireler 157 bin liradan, 1 oda 1 salon daireler ise 252 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. Projeden konut sahibi olmak için yüzde 40 peşinat ödeniyor, kalan kısım 36 aya kadar vadelendirilebiliyor.

N5 Suites’in sosyal alanları arasında, açık-kapalı, Türk hamamı, sauna, yüzme havuzu, fitness center, otopark, 24 güvenlik yer alıyor.

İletişim:  444 40 27


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar