.

Oturulmayacak Durumda 6 Miyon Konut !

Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas yaptığı açıklamalar ile dikkat çekti.

      Gayrimenkul sertifikası çıkarmayı planladıklarını söyleyen Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas , Türkiye’de 6 milyonun üzerinde konutun yaşam standartlarının altında olduğunu ve  oturulmayacak durumda olduğunu da belirtti

 

    Gayrimenkul sektörünün kazançlı olduğunu ve bu kazancın uzun süreceğini söyleyen Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas , Mart ayının sonlarına doğru konut fiyatlarında bir artış olmasını beklediklerini belirtti.

      Geçtiğimiz son 10  yılda konut yatırımlarının çokça kazandırdığını ifade eden Elmas , konut yatırımının önümüzdeki 20 yılda da kazandıracağını belirtti. Gayrimenkul sertifikası çıkarmayı planladıklarını söyleyen Elmas , bu sertifikanın sektör içerisinde önemli bir etken olduğunu ve  ileriye yönelik gücü arttıracağını söyledi.

    Sözlerine Türkiye’de 6 milyondan fazla konutun oturulmayacak durumda olduğunu ifade eden Elmas ,yılda en fazla 300 bin konutu yıkıp yeniden inşa edebildiklerini belirtti.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Google Aramaları: , , ,
Şuanda Sektörel kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »