.

OstenPark Evlerinde Teslimler 2013 Haziran ayında yapılacak

OstenPark Evlerinde ailenizle birlikte ömür boyu yaşanacak bir mutluluğa adım atın.OstenPark

OstenPark Evleri Osten İnşaat tarafından İstanbul Beylikdüzü – Beykent’de 9700m2 inşaat alanı üzerine konumlandırıldı.”Bir evden daha fazlası”sloganıyla hayata geçirilen proje toplam 54 daireden meydana geliyor.

OstenPark Evlerinde ferah ve modern çizgiler kullanıldı tüm dairelerde günümüzün klasikleşmiş daire tasarımları dışında kendine özgü kaliteli ve modern alanlar yaratılmıştır.

OstenPark Evleri; 3+1 olarak tasarlanmış olup ayrıca Dubleks 5+2 ve 6+2 daire seçenekleri de bulunmaktadır. Osten Park Evleri, 7 katlı 2 bloktan oluşuyor.

OstenPark Evlerinde konutların tamamı 3+1 olarak tasarlandı.Projede 135 metrekare bahçe katı ile 160 metrekare normal kat konutlar bulunuyor.

3+1 ev modelleriyle özellikle ailelere de hitab eden OstenPark Evleri, tüm ev halkının huzurlu ve mutlu olmasını ön planda tuttu,

Projede yer alan Geniş Salon ve mutfaklar,yatak odaları ve banyolar kaliteyi ve modern çizgileri taşımaktadır.

En yüksek konut fiyatı 473 bin lira

OstenPark Evlerinde;

135 metrekare 3+1 daireler 209 bin liradan,

160 metrekare 3+1 daireler 313 bin liradan başlıyor.

Projedeki en yüksek Konut fiyatı 473 bin lira olarak belirlendi.

OstenPark Evlerinin sosyal donatıları arasında; saunası,Fitness Salonu,Barbekü alanları,Çocuk parkı ve 7/24 güvenlik bulunuyor.Açık ve Kapalı otoparkı bulunan OstenPark Evlerinin Güvenlik birimiylede tüm sakinlerine huzur içinde yaşama olanağı sunuyor.

Havaalanı, Okul,Hastane,Üniversite,toplu ulaşım ve alışverişin hemen yanı başınızda olması sizi kaostan uzak ama evinize yakın hissetirecek.

Proje Atatürk Hava Limanı 20 dk. Beykent Ünv.Kampüsüne 2dk.alışveriş merkezleri 2dk. TÜYAP Fuar Merkezi 10dk. TEM’7dk.Hastane – Okul 2dk. E-5’e 2dk. Deniz 2dk.mesafede bulunuyor.

OstenPark Evlerinde teslimlerin 2013 yılının Haziran ayında gerçekleşmesi bekleniyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar