.

Osel Art Yapı Yüksel Studio 2015’te Teslim Edilecek

Osel Art Yapı tarafından İstanbul Ataşehir’de hayata geçirilen Yüksel Studio projesi, stüdyo dairelerle yükseliyor.Yüksel Studio

Osel Art Yapı, İstanbul Ataşehir’de Yüksel Studio adını verdiği inşaatına başlıyor. Çalışmalara bu yıl başlanan projede teslimlerin 2015’te başlaması planlanıyor.

Yüksel Studio Sadece Stüdyo Dairelerden Oluşuyor

Toplam 190 stüdyo daireden oluşacak olan Osel Art Yapı Yüksel Studio projesi, 2 bin 629 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. Toplam inşaat alanının 11 bin 694 metrekare olduğu proje,titiz bir mimari süreç sonucunda tasarlandı.

Deprem Yönetmeliğine Uygun Tasarım

Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Fakültesi’nin onayladığı deprem yönetmeliğine göre inşa edilen Osel Art Yapı Yüksel Studio projesinde, yüzme havuzu, spor salonu, kapalı otopark, kartlı geçiş sistemi, resepsiyon hizmeti, cep sineması, kafeterya, temizlik hizmeti ve çamaşırhane bulunuyor.

Otel Olarak da Kullanılabilir

Yapının bağımsız birimlerinin, bu donatıları sayesinde otel konseptinde de kullanılabilecek olan Osel Art Yapı Yüksel Studio projesi, Ataşehir, Kayışdağı Mahallesi, Patika Yolu sokak üzerinde,  Yedpa Bulvarı’na paralel bir konumda yükseliyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar