.

Ormanada 48 Aya Kadar 0 Faiz imkanı sunuyor

Eczacıbaşı Gayrimenkul’ün Zekeriyaköy’deki projesi Ormanada’da 450 bin dolardan başlayan konutlar 48 aya kadar 0 faiz avantajı ile satışa sunuldu.Ormanada

Eczacıbaşı Gayrimenkul tarafından Zekeriyaköy‘de inşa edilen Ormanada projesi toplam 273 bağımsız üniteden meydana geliyor.
Yeşillikler içinde konumlanan projede teslimler ise birinci etap villalarda Nisan 2013, ikinci etapta ise Aralık 2013 tarihlerinde gerçekleştirilecek.
Konut fiyatlarının 450 bin dolar ile 2 milyon 200 bin dolar arasında değiştiği  projede 48 aya kadar sıfır faiz uygulaması mevcut.
İstanbul’a çok özel bir yaşamın çerçevesini çizen Ormanada, Boğaz ve Maslak hattına 15 dakika mesafede bulunuyor. Ormanada’nın çevresinde; Özel Amerikan Zekeriyaköy Aile Hekimliği Merkezi, Acıbadem Maslak Hastanesi, Burch Beach, Dalia Beach, Belgrad Ormanı ve Atatürk Arboretumu bulunuyor.
 İletişim:  212 201 59 30
 

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »