.

Ordu-Giresun Havalimanı Pistinin 3’te 1’i Tamamlandı

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakan Yardımcısı Yahya Baş, bir açıklama yaparak Ordu-Giresun Havalimanı’nın pistinin 3’te 1’inin tamamlandığını belirtti.Giresun Havalimanı

Giresun‘da bir restoranda gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakan Yardımcısı Yahya Baş, Ordu-Giresun Havalimanı pistinin yaklaşık 3′te 1′inin tamamlandığını söyledi.
Havalimanı inşaatında çalışmaların programlandığı gibi devam ettiğini belirten Baş, ”Ordu-Giresun Havalimanı pistinin yaklaşık 3′te 1′i tamamlanmış durumda. İnşallah geri kalan kısım planlanan takvimde bitecek. Çalışmalar gayet güzel gidiyor” diye konuştu.
Bir gazetecinin, ‘Giresun’dan demir yolu geçecek mi” sorusu üzerine Baş, ”Zamanla göreceğiz. Şimdi çok erken” yanıtını verdi.

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Kent Haberleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »