.

Onaltı Dokuz’da kiralar 3 bin ila 15 bin lira arasında!

 

Zeytinburnu’ndaki Onaltı Dokuz projesinde kiralamalar başladı. Projedeki kiralar 3 bin lira ile 15 bin lira arasında değişiyor.

Zeytinburnu sahilinde 396 rezidanstan oluşan Onaltı Dokuz İstanbul projesinde kiralar 3 bin TL’den başlıyor. Astay Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen ve yaşamın başladığı projede ikinci el satış ve kiralamalara start verildi.

1+1′lerde kiraların 3 bin TL’den başladığı projede en büyük Daire olan penthouseların kirasının ise 15 bin liraya kadar çıkıyor.Projede 250 dairenin teslimi tamamlandı.Halen satışı süren daireler var.Toplamda 6 adet penthouse dairesi bulunan projenin 2 adet Satılık penthouse dairesi kaldı.Penthouse daireler 6.5 milyon dolardan satılıyor.

Proje bünyasinde inşa edilen 25 bin metrekarelik AVM ise 2013′te faaliyete girecek.konuthab

 


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar