.

Nurol Tower Talep Topluyor

Nurol GYO Çağlayan’da yapacağı Nurol Tower projesi için ön talepleri web sitesi üzerinden topluyor

Nurol GYO Çağlayan’da yapacağı Nurol Tower projesi için ön talepleri web sitesi üzerinden topluyor. Şirket bu kapsamda web sitesini yayına açtığını KAP’a duyurdu.

Şirket açıklamasında İstanbul-Şişli Mecidiyeköy Mahallesi 9773 Ada 1 ve 2 Parsel (tevhid edilmiş hali ile 3 Parsel), İstanbul Çağlayan’da geliştirilen “Nurol Tower” projesi ile ilgili olarak Lansman&Satış öncesi proje hakkında bilgi almak isteyenlerin talebini toplamaya yönelik olarak www.nuroltower.com.tr adresli web sitesinin yayın hayatına başladığı duyuruldu.

Aynı açıklamada yeni projeyle ilgili lansman&Satış kesin tarihlerinin bilahare kamuoyu ile paylaşılacağına dikkat çekildi.

160 metrelik kule
Basında daha önce çıkan haberlere göre, Çağlayan’da 150 milyon TL yatırımla yapılacak projede kulenin yüksekliği 160 metre. Kasım 2011’de ruhsatı alınan proje 2014 yılında teslim edilecek.

Nurol Tower İletişim bilgileri

Web : www.nuroltower.com.tr

Tel : 444 64 96


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Yeni Projeler kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »